Feng Shui

Feng Shui to wiedza na temat ścisłych zależności występujących między człowiekiem, jego otoczeniem i czasem. 
Mówi o tym, że miejsce, w którym mieszkamy lub pracujemy ma istotny wpływ na nasze zdrowie, relacje i osiągnięcia zawodowe. Znając rządzące nią zasady można ów wpływ przewidzieć i scharakteryzować. 

Możliwości i zadania Feng Shui obejmują między innymi: 

A. Rozpoznanie potencjału i ograniczeń danego terenu   (działki lub budynku - firmy, domu, mieszkania). 

B. Wykorzystanie zajmowanej przestrzeni tak, aby wspierała   w realizacji planów i rozwiązywaniu problemów. 

C. Wskazanie, jakie będzie oddziaływanie tej przestrzeni zależnie od   tego, kto w niej przebywa, czym się zajmuje i kiedy to się dzieje.

Wszystkie analizy mają charakter zindywidualizowany. 
Służą konkretnym osobom i omawiają wpływ danego miejsca na te osoby, w określonym czasie. Brane pod uwagę jest też przeznaczenie (funkcja) danego miejsca. 

Aby uzyskać więcej informacji o możliwościach nauki Feng Shui w ramach szkoły Mastery Academy of Chinese Metaphysics™ przejrzyj nasze strony oraz strony  www.masteryacademy.com

Program kursu FENG SHUI MODUŁ 1 (FS M1)

Zrozumienie Klasycznego Feng Shui, Zrozumienie Pięciu Elementów i Teorii Pięciu Przemian, Ba Gua (Osiem Trygramów), Ukształtowanie terenu i środowisko naturalne, Sześć podstawowych czynników ekspertyzie Feng Shui, Różne Systemy Klasycznego Chińskiego Feng Shui, Osiem Pałaców (Ba Zhai) w Feng Shui, Formuła Feng Shui - Wędrująca Gwiazda (Xuan Kong Fei Xin) 

Program kursu FENG SHUI MODUŁ 2 (FS M2)

Formy i Otoczenie, Zaawansowane Osiem Pałaców (Ba Zhai), Wprowadzenie do San He (Trzy Harmonie), San Yuan (Xuan Kong Fei Xin) Feng Shui Latającej Gwiazdy

Program kursu FENG SHUI MODUŁ 3 (FS M3)

Moduł 3 to kurs dla prawdziwych entuzjastów i aktualnych lub przyszłych profesjonalistów. Uczestnicy, którzy ukończyli Moduł 1 i 2, już posiadają umiejętności do przeprowadzenia konsultacji. Kurs Feng Shui Moduł 3 wprowadza bardziej zaawansowane zagadnienia Feng Shui i daje specjalistom i entuzjastom Feng Shui skuteczne narzędzia do prowadzenia analiz na dużą skalę oraz zapewnia zrozumienie i wiedzę potrzebną do stosowania Feng Shui na naprawdę wysokim (zaawansowanym) poziomie.

Script logo   StudioStrona.pl