ARTYKUŁY

Obchody Chińskiego Nowego Roku

Nowy Rok Chiński ma kilka nazw i dwa początki. 

Ponieważ są dwa "nowe roki". Jeden solarny. Drugi lunarny. Stąd dwa początki, czyli dwie daty. Choć każdego roku inne. Tak czy inaczej, powszechnie znany jest Nowy Rok Chiński - lunarny. To święto państwowe, religijne i ludowe. I ruchome. Rozpoczyna się w styczniu lub lutym. Wraz z nowiem księżyca.  A kończy się w pełni.
W 2020 będzie rok Metalowego Szczura.
Od
25 stycznia 2020 Chiński Nowy Rok lunarny ( święto państwowe, religijne i ludowe) 
Od 4 lutego 2020 Chiński Nowy Rok solarny ( punkt wyjścia do analiz potencjału terenu - działek i domów - Feng Shui, badania potencjału osobistego BaZi, a także jakości czasu zapisanego w kalendarzu ZeRi )

Kalendarz Tong Shu 2020

Kalendarz Tong Shu to tradycyjny chiński kalendarz, który opisuje potencjał miesięcy i dni roku. Korzystanie z niego ma na celu optymalne planowanie naszych działań.
Najnowsze pliki pdf listopad 2019 - styczeń 2020 i... całoroczny drukowany Kalendarz Tong Shu 2020.

Kryteria wyboru mieszkania wg Feng Shui

Aby ściany pomagały …czyli kryteria wyboru mieszkania

Co powinniśmy wiedzieć o naszym konsultancie Feng Shui?

Wybierając konsultanta Feng Shui dobrze jest wiedzieć jakie pytania zadać, by zdecydować się na właściwą osobę.Nie bójmy się pytać. Feng Shui rozwija się tak jak inne dziedziny usług, toteż powinniśmy traktować konsultacje Feng Shui czy BaZi w ten sam profesjonalny sposób, co usługi lekarza, dentysty lub księgowego...

TAK lub NIE na temat Feng Shui

Feng Shui to nauka o oddziaływaniu przestrzeni na człowieka...

Feng Shui - nauka czy wiara?

Autor tekstu: Joey Yap – światowej sławy nauczyciel i konsultant Feng Shui i BaZi; założyciel Mastery Academy of Chinese Metaphysics™. (www.masteryacademy.com
Tłumaczenie, podtytuły i przypisy: Magda Mól i Anna Sztandera – instruktorka i przedstawicielka MA w Polsce.

Script logo   StudioStrona.pl