Kompas 2019

Kompas 2019 to pierścień, który tak jak kompas pokazuje 360 stopni. Jest on podzielony na 24 sektory – zwane w Feng Shui 24 Górami. Podział na 24 Góry służy ocenie potencjału poszczególnych rejonów geograficznych w danej przestrzeni ,tak długo, jak i krótkoterminowo.

W roku 2019 pierścień ten pokazuje jakość 24 sektorów na ten rok. Niektóre z miejsc mają lepszą energię i lepszy wpływ na nas, inne mają gorszy, inne są neutralne.

Trzeba zwracać uwagę na kolory.

SEKTORY NA CZERWONO lub RÓŻOWO są w tym roku lepsze i zalecane jest ich uaktywnianie. Uaktywnianie polega na:
a. częstym przebywaniu w tym miejscu

b. remontowaniu, rozpoczynaniu od tego miejsca prac remontowych (wiercenia, kopania)

c. dodawaniu dźwięku(częściej gra tam muzyka)

d. dodawaniu światła

e. umieszczaniu ognia lub wody (to jednak pod kontrolą konsultanta)

SEKTORY NA SZARO lub NA ŻÓŁTO ( numerem 5) mają mniejszy potencjał, a nawet, jeśli są nadmiernie aktywowane – działają szkodliwie lub osłabiająco. Nie należy ich remontować, ani od nich remontu zaczynać (np. remontu całego lokalu lub budynku).

Jeśli dany rejon ma paski zarówno czerwone, jak i szare – to dominuje pozytywna siła tych czerwonych – zwanych Czterema Pomocnikami. To najlepsze energie roku. I najlepsze sektory w przestrzeni.

DOBRA WIADOMOŚC! => załączony pierścień jest transparentn, czyli może być nałożony na plan Twojego lokalu cyfrowo, prosto z komputera.

PROŚBA => jeśli chcesz używać tego pierścienia jako nakładki na plany swoje lub klientów, pamiętaj o dodaniu pod nim uwagi: Pierścień – źródło: Anna Sztandera www.masterconsulting.pl

Dziękuję – Anna Sztandera

  • Najbliższe kursy i wykłady
  • Z archiwum artykułów...
  • To nie jest zwykły kalendarz...
Script logo   StudioStrona.pl