Wykład Noworoczny - 15 Stycznia 2023 - online

Rok Wodnego Królika – Gui Mao 2023
Trendy. Ograniczenia. Możliwości. Okazje.

Wykład Noworoczny - 15 Stycznia 2023 - online

Powyższe kolory czcionek i grafik nawiązują do kluczowych elementów roku Wodnego Królika: elementów Drzewa, Ognia i Wody. Choć element Wody wcale silny nie jest. Co to znaczy? Dowiesz się na wykładzie.
Przede wszystkim jednak
poznasz potencjał ludzi i miejsc na ten rok. Potencjał swój, swojego domu, miejsca pracy. Co robić i gdzie? Jak i po co? Jakie postawy sprzyjają, a jakie nie? Które wspierają Ciebie szczególnie?

Poznasz też potencjał dwunastu zwierząt chińskich w roku Królika, a one są ważne. Tylko, że to żadne zwierzęta! To rodzaje energii są! A Ty masz bezpośredni dostęp aż do czterech z nich! Nawet pięciu! Taaak? TAK!

I co z tego? To, że dzięki informacjom z wykładu dowiesz się, które obszary Twojego osobistego i zawodowego potencjału możesz uruchomić i wykorzystać właśnie tym roku. Dowiesz się też, kto chce Ci pomóc i ma do tego narzędzia! I jak Ty może wesprzeć siebie samodzielnie. Innymi słowy, jak co roku będziemy się uczyć: JAK ŻYĆ?

Jak żyć w tym roku Wodnego Królika 2023, żeby swoje życie ogarnąć i zorganizować lepiej, sprawniej, inaczej?
Bo trochę utrudnień też będzie. A raczej wyzwań. Za to mega dużo szans i możliwości rozwoju. Radości też. Powiesz: jak to? A kryzys, wojna, drożyzna? Z czego tu się cieszyć? MOŻNA I TRZEBA. Zarówno się cieszyć,
jak i rozwijać. Tylko trzeba trochę inaczej. Inaczej i aktywniej. Są na to widoki. Odpowiedź da Pięć Elementów.

Dowiedz się zatem, Ty Kobieto i Ty Mężczyzno, co możesz zrobić, aby w tym roku swoje cele zrealizować, a czego jeszcze, albo tym razem za bardzo zrobić nie możesz. W każdym razie, nie tymi metodami, co do tej pory.
Takie obszary też są. Dowiedz się, co jest wchodzeniem na minę, a co ją rozbraja. Dowiedz się, dlaczego tym razem to już naprawdę, ale to naprawdę warto się więcej uczyć i do swojego życia odwagę i kreatywność zaprosić.

Wyświechtane hasła? Może i wyświechtane, jednak w tym roku to je wręcz wypolerować trzeba będzie. Bo i tak się ujawnią. Kto w Ba Zi (astrologii chińskiej) słyszał o Hurting Officerze, ten zaczyna się orientować. Kto w Feng Shui słyszał o Żółtej Piątce i trygramie Niebo ten już wie, że szacowną głową trzeba będzie się zaopiekować.

A tę odwagę i kreatywność to skąd brać? A wsparcie i pieniądze? A miłość i zdrowie to skąd? I jak, i w ogóle? Będzie i w ogóle i w szczególe. Nie o mannie z nieba, a o tym co MOŻNA I WARTO zrobić. Czego się spodziewać? Jak chronić głowę, rozum wykorzystać, koncentrację utrzymać? Gruszek na wierzbie nie będzie.
To nie warzywniak. To wykład noworoczny. Coroczne konsylium wsparcia, sugestii, inspiracji, podpowiedzi.

Poprowadzę ja - Anna Sztandera. Skoro sztandar i era w nazwisku, to znów czas przed szereg wystąpić :)))
Robię to od zeszłego wieku, a wykłady noworoczne od lat nastu. Jestem ekspertką, instruktorką i konsultantką Feng Shui, BaZi, ZeRi, Qi Men Dun Jia. To chińskie techniki rozpoznawania, interpretacji i wykorzystywania potencjału terenu i postawionych na nim budynków (wspomniane Feng Shui), techniki rozszyfrowywania potencjału człowieka (BaZi i Qi Men Dun Jia) i potencjału czasu (Qi Men i Ze Ri). To ostatnie są najważniejsze.

Ze swoich wykładów nigdy nie jestem w pełni zadowolona, ale zawsze mam informacje zwrotne, że komuś udało się pomóc. Zasugerować coś sensownego. Ile to będzie trwało? Od 10 do 16-ej. Tak długo? Tak. Kiedyś, na żywo wykład trwał 2-3 godziny i zawsze czasu brakowało. Teraz wydłużyliśmy, ale nazwa została: Wykład Noworoczny. Serdecznie zapraszam i przechodzę do części pod tytułem:

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

CO: Wykład Noworoczny – Potencjał roku Wodnego Królika. DLA KOGO: dla wszystkich.
KIEDY: 15 Stycznia 2023, w godzinach 10 – 16, (będą 2 przerwy). JAK: online, na Zoomie, link wysyłamy 14. 01.
CENA: Pakiet Noworoczny - 298 zł (198 zł za Wykład + 100 zł za Przewodnik Tong Shu 2023 a w nim i kalendarz, i datownik z zestawami korzystnych dat). Bez udziału w wykładzie kalendarz kosztuje 140 zł.
KONTO: 72 1160 2202 0000 0000 1769 3763 Anna Sztandera Expertise. FAKTURY: tak, prześlij dane.
KONTAKT i ZAPISY: mailem, na adres anna@annasztandera.pl, tel. 728 362 728 (zapisując się – podaj własny).

Script logo   StudioStrona.pl