Kalendarz chiński Tong Shu - Dobre Daty 2021

Chiński kalendarz Tong Shu 2021 - Nakład wyczerpany! 

Polecamy pliki pdf na 2023 rok na stronie Kalendarz Tong Shu 2023.

To kalendarz wyjątkowy, nie tylko zestaw dat. Nie ma tu aforyzmów, ani złotych myśli.

Są natomiast cenne informacje na temat potencjału dni i miesięcy, i zasad ich doboru do swoich potrzeb.

To także regularny kurs - wkomponowany w kalendarz przewodnik po ZeRi (chińskiej sztuce doboru dat) uczy jak wybierać dni i interpretować ich potencjał samodzielnie.

Zgodnie z klasycznym pierwowzorem nasz Tong Shu jest także poradnikiem Feng Shui – opisuje jakość miejsc, w których żyjemy i pracujemy.

We wstępie znajdziesz informacje odnośnie potencjału Feng Shui na cały rok 2021, a wewnątrz kalendarza, na początku każdego miesiąca, informacje o potencjale miejsc w tym miesiącu.

W tym roku jest to szczególnie ważne, ponieważ z powodu pandemii dłużej przebywamy z domu. Tu pracujemy, tu się uczymy. Przebywając długo w jednym miejscu pozostajemy pod wpływem jego energii.  Korzystnej lub nie. Rozpoznanie tego, jak może ona wpływać na naszą koncentrację i wydajność staje się dużo ważniejsza niż w normalnych czasach.

Skuteczne dbanie o zdrowie wspomogą informacje odnośnie dni, w których powinniśmy siebie i bliskich otoczyć opieką szczególną. Każdy też znajdzie dni swojego Niebiańskiego Lekarza.

Wspomniane wyżej połączenie kalendarza z podręcznikiem doboru dat wygląda tak: kalendarium na jeden tydzień po lewej stronie, a lekcja doboru dat po prawej.  

Prosimy pamiętać o zapoznaniu się z niepozorną sekcją poniżej każdej lekcji pod tytułem „Ważne w tym tygodniu”. Informacje tam zawarte mogą być dla Ciebie kluczowe.
A na końcu kalendarza  znajduje się część specjalna: gotowe spisy dni o szczególnym charakterze, w tym lista wszystkich dni Sukcesu w roku 2021!
Dzięki tym informacjom łatwo i trafnie wybierzesz dni sprzyjające ważnym dla Ciebie działaniom: podpisaniu umowy, otwarciu firmy, złożeniu dokumentów, rozmowie o pracę, ważnym spotkaniom itp.

Ten kalendarz to przewodnik, doradca i przyjaciel w jednym. A, że jest pięknie wydany – zgodnie z chińską tradycją w świątecznych czerwonozłotych kolorach – świetnie nadaje się na prezent!
Zamawiając w naszym sklepie masz możliwość otrzymania dedykacji / autografu Anny Sztandery.
Napisz w zamówieniu czy tego sobie życzysz. Jeśli chcesz nasz Tong Shu komuś sprezentować, podaj imię tej osoby do dedykacji.

Nakład wyczerpany!

Script logo   StudioStrona.pl