Kalendarz chiński Tong Shu - Dobre Daty 2021

Cena:49.99PLN

Chiński kalendarz Tong Shu 2021

To kalendarz wyjątkowy, nie tylko zestaw dat. Nie ma tu aforyzmów, ani złotych myśli.

Są natomiast cenne informacje na temat potencjału dni i miesięcy, i zasad ich doboru do swoich potrzeb.

To także regularny kurs - wkomponowany w kalendarz przewodnik po ZeRi (chińskiej sztuce doboru dat) uczy jak wybierać dni i interpretować ich potencjał samodzielnie.

Zgodnie z klasycznym pierwowzorem nasz Tong Shu jest także poradnikiem Feng Shui – opisuje jakość miejsc, w których żyjemy i pracujemy.

We wstępie znajdziesz informacje odnośnie potencjału Feng Shui na cały rok 2021, a wewnątrz kalendarza, na początku każdego miesiąca, informacje o potencjale miejsc w tym miesiącu.

W tym roku jest to szczególnie ważne, ponieważ z powodu pandemii dłużej przebywamy z domu. Tu pracujemy, tu się uczymy. Przebywając długo w jednym miejscu pozostajemy pod wpływem jego energii.  Korzystnej lub nie. Rozpoznanie tego, jak może ona wpływać na naszą koncentrację i wydajność staje się dużo ważniejsza niż w normalnych czasach.

Skuteczne dbanie o zdrowie wspomogą informacje odnośnie dni, w których powinniśmy siebie i bliskich otoczyć opieką szczególną. Każdy też znajdzie dni swojego Niebiańskiego Lekarza.

Wspomniane wyżej połączenie kalendarza z podręcznikiem doboru dat wygląda tak: kalendarium na jeden tydzień po lewej stronie, a lekcja doboru dat po prawej.  

Prosimy pamiętać o zapoznaniu się z niepozorną sekcją poniżej każdej lekcji pod tytułem „Ważne w tym tygodniu”. Informacje tam zawarte mogą być dla Ciebie kluczowe.
A na końcu kalendarza  znajduje się część specjalna: gotowe spisy dni o szczególnym charakterze, w tym lista wszystkich dni Sukcesu w roku 2021!
Dzięki tym informacjom łatwo i trafnie wybierzesz dni sprzyjające ważnym dla Ciebie działaniom: podpisaniu umowy, otwarciu firmy, złożeniu dokumentów, rozmowie o pracę, ważnym spotkaniom itp.

Ten kalendarz to przewodnik, doradca i przyjaciel w jednym. A, że jest pięknie wydany – zgodnie z chińską tradycją w świątecznych czerwonozłotych kolorach – świetnie nadaje się na prezent!
Zamawiając w naszym sklepie masz możliwość otrzymania dedykacji / autografu Anny Sztandery.
Napisz w zamówieniu czy tego sobie życzysz. Jeśli chcesz nasz Tong Shu komuś sprezentować, podaj imię tej osoby do dedykacji.

Przy zakupie minimum 3 sztuk transport GRATIS! 

Script logo   StudioStrona.pl