Kalendarz chiński Tong Shu - Dobre Daty 2020

Cena:39.99PLN
  • Kalendarz Chiński Tong Shu 2020

    wymiary: 17,5 x 25 cm, 184 strony

Nakład wyczerpany!
Pierwszy książkowy Chiński Kalendarz Tong Shu 2020, a w nim KURS ZE RI - chińskiej sztuki doboru dat gratis!
Chińczycy od tysiącleci wykorzystują sprzyjającą energię czasu dzięki czemu to nie jest zwykły kalendarz! Skorzystaj z tej starożytnej wiedzy. Niech ten rok będzie dla Ciebie wyjątkowy! Rok Metalowego Szczura.

Anna Sztandera i jej uczeń Dariusz Kopiński stworzyli wyjątkowy kalendarz, dzięki któremu każdy może lepiej zaplanować swój czas, uwzględniając energię danego dnia. Tym samym łatwiej będzie robić to, co należy, we właściwym miejscu i czasie.

Z kalendarza Tong Shu 2020 dowiesz się:

  • czym się kierować przy wyborze dat i jakich dni unikać
  • jakie działania planować, a z jakich zrezygnować, zależnie od potencjału dnia
  • które dni w 2020 roku mają najlepszą energię wspierającą właśnie Ciebie! Te dni wybierz, aby podpisać umowę, wziąć ślub, założyć firmę, rozpocząć projekt, budowę, remont lub odbyć ważne spotkanie
  • jak dobierać daty do konkretnych czynności – pomoże Ci w tym wyjątkowy kurs Ze Ri – Chińskiej Sztuki Doboru Dat, dołączony do tego kalendarza. Autorka Anna Sztandera w przystępny sposób objaśnia, jak z kalendarza Tong Shu uczynić narzędzie ułatwiające Twoje codzienne wybory i decyzje, dające Ci wsparcie i przewagę konkurencyjną.

Ta wersja kalendarza Tong Shu wraz z „Przewodnikiem po Ze Ri” przeznaczona jest dla amatorów, którzy nie tylko chcą otrzymać jego instrukcję obsługi, lecz także poznać zasady Chińskiej Sztuki Doboru Dat, tak aby robić to samodzielnie. To kalendarz z wyjaśnieniami w formie podręcznika i podręcznik z przykładami z aktualnego kalendarza.

Uwaga!
Niezależnie od powyższej książkowej  wersji, Anna Sztandera jedyna w Europie opracowuje wspólnie ze swoim uczniem Dariuszem Kopińskim profesjonalne chińskie kalendarze Tong Shu po polsku i po angielsku, w wersji spersonalizowanej, gdzie daty są ręcznie dobierane pod indywidualny profil danego klienta i z uwzględnieniem jego potrzeb.

Tematy w Chińskim Kalendarzu Tong Shu 2020

Pierwszym i niezbędnym krokiem w zgłębianiu tajników Ze Ri – chińskiej sztuki doboru dat – przy pomocy naszego kalendarza Tong Shu będzie poznanie WSTĘPU (str. 4-19), w którym znajdują się informacje, gdzie szukać wyjaśnienia na temat danych zawartych w kalendarzu (np. definicji Dwunastu Oficerów). Innymi słowy....

Script logo   StudioStrona.pl