24 i 25 i 27 września 2022 - BAZI - Kurs Astrologii Chińskiej: POZIOM 1

Wrzesień tuż tuż - rok szkolny czas zacząć!
Od czego? Nie od czego, tylko od kogo. Od siebie, jak zawsze od siebie! (proszę wybaczyć przemądrzałość).
Raz na jakiś czas trzeba się sobie przyjrzeć i już. I zapytać:

KIM JA WŁAŚCIWIE JESTEM?
Kim jestem teraz, dla siebie, dla innych?

Co mogę, co chcę, co umiem (a czego jeszcze nie) ?
Oczywiście, sporo już o sobie wiesz, znasz być może swój potencjał całkiem nieźle, choć może trochę ukrywasz, a części nie jesteś, nie jesteście jeszcze Ty, kobieto ani Ty, mężczyzno świadomi :)

Jak ja to wyżej napisałam? Że raz na jakiś czas warto się sobie przyjrzeć? Podtrzymuję => na dodatek: TERAZ JEST TEN CZAS.
Bez wykrzyknika. Po prostu.

Zapraszam zatem na super doświadczenie - inspirujące spotkanie ze sobą - podczas kursu BaZi. Ze mną i innymi osobami też, a mam nadzieję, wręcz jestem przekonana, że będziemy wartością dodaną :).

TY WEDŁUG PIĘCIU ELEMENTÓW.
Konkretnie: jakim Ty człowieku jesteś elementem.
Że sobie wypraszasz? Że żadnym elementem nie jesteś?
Jesteś jesteś. Elementem, żywiołem, przemianą (bo w teorii Pięciu Elementów te terminy stosujemy zamiennie, choć ten ostatni chyba najważniejszy - ciałami stałymi to my tak do końca nie jesteśmy). Zmieniamy się. Świadomie lub nie się przemieniamy. Lepiej chyba świadomie, dlatego najpierw (ok, być może po raz kolejny) warto się przyjrzeć konglomeratem jakich elementów (żywiołów, przemian) Ty jesteś. Który z nich jest główny? Który dominuje aktualnie? I co z tego wynika?
Co z takiej inwentaryzacji siebie można wywnioskować?
A następnie, co realnie można zrobić?
O tym będziemy mówić.
To znaczy, za pozwoleniem, mówić to będę głównie ja, ale Ty też będziesz mieć możliwość zabrania głosu, zadania pytania, wyrażenia się.
Żadnej psychologicznej martyrologii, ani z demonami przeszłości konfrontacji. Od tego są inni specjaliści.
Będzie spotkanie z fajnym człowiekiem. Z sobą, czyli z Tobą.
I odkrywanie kolejnych warstw Twojego potencjału. Będzie też - możliwe, że się tego nie spodziewasz - sporo humoru. Bo my, ludzie, cokolwiek zabawni jesteśmy :). A przyglądanie się sobie (i innym też, w tym bliskim) z dystansem, tolerancją i humorem to oprócz tego, że pożytek, to i przyjemność może być.

Poniżej informacje techniczne, co zrobić, aby ten czas przyjemnie, a pożytecznie spędzić.

BAZI - Kurs Astrologii Chińskiej: POZIOM 1 - 24 i 25 i 27 września
Organizacja: Anna Sztandera Expertise
Forma: on-line, na platformie ZOOM, link otrzymasz mailem
Kontakt: anna@annasztandera.pl

Część 1: 24-25.09, godz. 10-16 → kurs właściwy
Część 2: 27.09, godz.18-21→ pytania, odpowiedzi, analiza przykładów.

Bierzesz udział na żywo lub zamawiasz nagranie. Oprócz tego otrzymujesz materiały przygotowawcze i materiały z kursu. Nie musisz mieć przygotowania. Za to materiał tego kursu jest idealnym przygotowaniem do korzystania z i bardziej świadomego korzystania z chińskiego kalendarze Tong Shu (tego, któy co miesiąc tu umieszczam), z zasad Feng Shui i Qi Men Dun Jia. No, podstawa, czyli, to co najważniejsze.

Inwestycja:
1498 zł (wszyscy podnoszą ceny, u nas cena taka sama, jak rok temu, a dzięki formie on-line niższa od ceny wersji stacjonarnej). Istnieje również możliwość opłaty w ratach.
Uwaga, uwaga! Kto już taki kurs kiedyś odbył może powtórzyć. Cena powtórki to 499 zł - 1/3 ceny wyjściowej! Tu pojawił się wykrzyknik :). Warto rozważyć. Bo BaZi to podstawa i główny trzon wiedzy o Yin-Yang i Pięciu Elementach, którą potem możesz zastosować do wszystkiego. Nie wierzysz? Powiedz: SPRAWDZAM!
Sprawdź mnie, sprawdź siebie!

Osoby zainteresowane udziałem w kursie proszone są o dokonanie wpłaty  na konto:
Anna Sztandera Expertise 72 1160 2202 0000 0000 1769 3763
tytułem: BAZI 1.

Prowadzenie: wyżej podpisana - Anna Sztandera, specjalistka z zakresu wykorzystania teorii Yin-Yang i Pięciu Elementów do rozpoznania potencjału ludzi i ich firm, i udzielania niekonwencjonalnego wsparcia w realizacji ich celów i zadań. Nauczycielka kluczowych systemów chińskiej metafizyki:
BaZi (potencjał osobisty), ZeRi (dobór dat), Feng Shui (potencjał domu i otoczenia), Yi Jing (I Cing) i Qi Men Dun Jia (ocena sytuacji, pomoc w opracowywaniu strategii).
We wrześniu zajmiemy się BaZi, w październiku Feng Shui, w listopadzie Qi Men Dun Jia.

INFORMACJE DODATKOWE:
1. Jeśli któryś terminów kursu Ci nie odpowiada, to masz możliwość otrzymania nagrania z zajęć oraz zadania swoich pytań później, np. mailem (oprócz trzeciego dnia, gdzie zadawanie pytań i omawianie przykładów to główny temat).

2. Jeśli chcesz już teraz zobaczyć  swój wykres BaZi to możesz to zrobić ze stron: www.masteryacademy.com lub www.chinesemetasoft.com  (tam jest też wersja polska)
Zapraszam!

Script logo   StudioStrona.pl