17.01.2021 Niedziela - WYKŁAD NOWOROCZNY - Rok Metalowego Bawołu

Zapraszam na coroczny WYKŁAD NOWOROCZNY z okazji nadchodzącego chińskiego roku Metalowego Bawołu.

W tym roku ma on formę webinaru online i jest trochę dłuższy – choć nadal z przerwą – niż wykłady na żywo.

Format ZOOM – nie musisz nic robić, kupować, rejestrować itp.  – gdy otrzymasz w sobotę link do tego spotkania, to w niedzielę po prostu na niego kliknij – od 9:30.

- i już będziesz w „sali wykładowej” :)

Jeśli chcesz zobaczyć jak działają spotkania na platformie ZOOM, to możesz sobie to sprawdzić w internecie, ale specjalne przeszkolenie nie jest potrzebne, w razie czego będę pomagać.

Co do słowa webinar, to webinary, czyli webinaria, są to seminaria w sieci internetowej; a że po angielsku sieć to web, stąd to słowo: webinar, ktoś sprytnie utworzył, jeśli ktoś z Was jeszcze nie wie :)

Spotkanie w niedzielę jest  DLA WSZYSTKICH, a zarazem też pierwszym dniem czterodniowych warsztatów dla grupy zaawansowanej.

DO WAS NAPISZĘ OSOBNO – dzisiaj.


W niedzielę skupimy się przede wszystkim na potencjale 12 Zwierząt (BaZi), i 8 rejonów geograficznych (Feng Shui), ale w materiałach pisanych będzie więcej danych.

Zgodnie z życzeniem większości uczestników wykładów z lat poprzednich – chcecie jak najwięcej informacji o tych zwierzętach. Początkujący sądzą, że jedno ze zwierząt ich reprezentuje.

A to niezupełnie prawda. Każdy z nas reprezentowany jest przez nawet 4 z 12 chińskich zwierząt => pamiętamy, że „zwierzęta” to przenośnie, to zestawy informacji, skłonności, zdolności, czy ograniczeń.

Początkujący myślą również, że zwierzę reprezentuje ich zwierzę ich roku urodzenia. A tak nie jest. Zwierzę naszego roku urodzenie reprezentuje krąg naszych znajomych, nasze dzieciństwo, dziadków, oraz początek jakieś procesu (jeśli zamierzamy coś rozpocząć).

Ale nas osobiście, to kim jesteśmy i jak możemy się czuć i funkcjonować najbardziej reprezentuje zwierzę naszego dnia urodzenia.

A to jak funkcjonujemy zawodowo, nasze relacje z szefami i z rodzicami, nasz sposób pracy reprezentuje zwierzę naszego miesiąca urodzenia.

I wreszcie nasze pragnienia, ambicje, oczekiwanie, inwestycje, oraz relacje z dziećmi, pracownikami i uczniami reprezentuje zwierzę godziny urodzenia.

Czyli CZTERY.

Zrób sobie (albo wyciągnij z szuflady) swój wykres BaZi, => ma on formę prostokąta z czterema słupkami (reprezentującymi datę urodzenia), a na dole każdego jest zapisana nazwa zwierzęcia.

Chodzi o to, żebyśmy to nasze małe ZOO znali => a  podczas wykładu wysłuchamy jakież to rok Metalowego Bawołu szykuje prognozy, ułatwienia lub wyzwania dla każdego z 12 zwierząt – w tym dla czterech naszych. Dla „zwierząt”, a konkretnie spraw, które u każdego z nas reprezentują.

Wykres wydrukujesz z podanej w załączonej ulotce strony.

Tam też znajdziesz resztę niezbędnych informacji.

Uwaga, na spotkania na Zoomie jest ograniczona technicznie liczba miejsc, dlatego zgłoś się możliwie szybko – nie czekaj do soboty – czyli do ostatniego dnia zapisów.

Ale… jeśli nie zdążysz, albo akurat w niedzielę musisz robić coś innego => możesz nabyć nagranie i materiały z wykładu i obejrzeć – odsłuchać w dogodnym czasie.

Mamy wolność :)

Uwaga nr 2 – najuprzejmiej, jak tylko potrafię – proszę o zgłoszenia drogą MAILOWĄ. Proszę również o podanie numeru telefonu komórkowego (czasami coś się dzieje z internetem i warto jednak mieć kontakt alternatywny, ja zostawiam również telefon do siebie, jest on także na stronie www.annasztandera.pl )

 

Script logo   StudioStrona.pl